У Києві стартували всеукраїнські змагання з футзалу

Сьогодні, 11 травня 2019 року, у Пущі-Водиці розпочалися Всеукраїнські змагання з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України. Змагання проводяться в рамках III Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки з метою пропаганди здорового і активного способу життя, залучення освітян до активної спортивної діяльності, розвитку фізкультури та спорту в освітянському середовищі.

У змаганнях беруть участь понад 150 осіб із 15 регіонів України. Серед учасників – 90 вчителів, 25 представників закладів позашкільної освіти та 20 представників закладів вищої освіти. Команди були скомплектовані організаційними ланками (територіальними організаціями) Профспілки та профкомами закладів вищої освіти за погодженням з територіальними організаціями Профспілки.

Організатором змагань є Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України, співорганізатори – Федерація футзалу м. Києва.

Заступник голови Профспілки, голова Організаційного комітету Любов Гарбаренко, розпочинаючи урочистості спортивного свята, привітала учасників від імені організаторів й побажала цікавої гри, спортивного духу і азарту! Заступник голови Федерації футзалу, головний суддя змагань Віталій Лозинський, у свою чергу, пообіцяв усім учасників чесне суддівство під час проведення усіх днів змагань!  

Змагання відбуватимуться з 11 до 13 травня на базі Міжнародної тенісної академії та ЗОШ № 104 (м. Київ, Пуща-Водиця).

Щиро бажаємо усім успіхів! Нехай переможуть найкращі!

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори