Всеукраїнські змагання із плавання серед освітян: заплив розпочато!

22 квітня 2019 року на базі фізкультурно-спортивного комплексу Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана стартували Всеукраїнські змагання з плавання серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Змагання з цього виду спорту відбуваються вперше. Організатор заходу – Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України, співорганізатор – Комітет з фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України.

У змаганнях беруть участь команди, делеговані територіальними організаціями Профспілки, із 9 регіонів України, зокрема із Вінницької, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Херсонської областей та міста Києва.

Офіційне відкриття заходу розпочала заступник голови Профспілки, голова Організаційного комітету Любов Гарбаренко. Слово від партнерів – співорганізаторів мали представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, головний суддя змагань Борис Чернуха і завідуючий кафедрою фізичного виховання Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Михайло Дудко. Усі побажали спортсменам успіхів, нових перемог та яскравих вражень!

Змагання проводяться відповідно до діючих Правил змагань із плавання: у команді беруть участь 4 плавці (2 чоловіки та 2 жінки). Кожний учасник змагається в індивідуальному номері програми – 50 м вільним стилем (чоловіки і жінки). Естафета – 4 х 25 м вільним стилем змішана (2 чоловіки та 2 жінки).

Завданнями цих спортивних змагань є:

  • популяризація плавання як складової здорового способу життя;

  • залучення працівників галузі освіти до занять фізкультурою і спортом;

  • розвиток спортивно-оздоровчого напряму роботи як складової іміджу Профспілки працівників освіти і науки України;

  • виявлення талановитих та найсильніших спортсменів – кандидатів до збірної команди для участі у Міжнародній спартакіаді у Республіці Болгарія.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори