Всеукраїнські змагання з міні-футболу – стартували!

Сьогодні, 18 травня 2017 року, на базі Міжнародної тенісної академії (Пуща Водиця) стартували Всеукраїнські змагання з міні-футболу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Профспілка за участі Асоціації футзалу України, Федерації футзалу м. Києва вперше проводить такий відкритий захід, що має на меті пропаганду здорового способу життя, залучення освітян до активної спортивної діяльності, сприяння їх фізичному розвитку, підвищенню трудової й творчої активності та розвитку фізкультури і спорту в освітянському середовищі.

У змаганнях беруть участь команди зі складу працівників закладів освіти (загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, вищих навчальних закладів та установ галузі освіти), та осіб, які навчаються, делеговані організаційними ланками Профспілки працівників освіти і науки України.

Загалом до участь прибули понад 130 учасників із Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Чернігівської областей та міста Київ.

Змагання проводяться в одне коло у кожній із груп згідно з офіційними правилами гри у міні-футбол ФІФА. Команди розподіляються на декілька груп, у залежності від загальної кількості учасників (3-4 команди у групі). Із кожної групи команди, які посіли 1 та 2 місця, надалі розігрують між собою кубок за системою плей-офф.

Старт всеукраїнським змаганням дали голова організаційного комітету, заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко та головний суддя змагань Микола Сергієнко. Відкриваючи захід вони побажали учасникам доброго здоров’я, гарної та чесної гри і нових перемог!

Змагання триватимуть до 20 травня 2017 року. У день закінчення змагань Головна суддівська колегія  подає до Оргкомітету інформацію щодо підсумків проведення змагань, учасників і переможців.

Чекаємо результатів і бажаємо успіхів освітянам-учасникам!

Схожі публікації


Догори