Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини/Інформаційна робота > Через агресію проти України рф та білорусь залишається поза Болонським процесом

Через агресію проти України рф та білорусь залишається поза Болонським процесом


13 квітня 2022

Через агресію проти України призупинено право представництва російської федерації та білорусі в Болонському процесі. Про це в Телеграмі написав міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

«Група супроводу Болонського процесу прийняла рішення призупинити право представництва російської федерації та білорусі в Болонському процесі, а також у робочих групах, усіх інших структурах і робочій програмі Європейського простору вищої освіти» – написав міністр.

За його словами, підґрунтям для такого рішення стала відповідна заява, яку підписали 39 урядових, 6 консультативних членів Болонського процесу та представники Європейського реєстру із забезпечення якості вищої освіти.

Як повідомлялося раніше, Європейська Комісія припинила участь російських державних органів і установ у всіх поточних грантових угодах, а також відповідні виплати в межах Програми ЄС Erasmus+. Також запроваджено обмеження фінансової та нефінансової підтримки російським державним або підконтрольним державі організаціям за програмами ЄС, Євратом і держав-членів ЄС.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Повернутися