Через агресію проти України рф та білорусь залишається поза Болонським процесом

Через агресію проти України призупинено право представництва російської федерації та білорусі в Болонському процесі. Про це в Телеграмі написав міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

«Група супроводу Болонського процесу прийняла рішення призупинити право представництва російської федерації та білорусі в Болонському процесі, а також у робочих групах, усіх інших структурах і робочій програмі Європейського простору вищої освіти» – написав міністр.

За його словами, підґрунтям для такого рішення стала відповідна заява, яку підписали 39 урядових, 6 консультативних членів Болонського процесу та представники Європейського реєстру із забезпечення якості вищої освіти.

Як повідомлялося раніше, Європейська Комісія припинила участь російських державних органів і установ у всіх поточних грантових угодах, а також відповідні виплати в межах Програми ЄС Erasmus+. Також запроваджено обмеження фінансової та нефінансової підтримки російським державним або підконтрольним державі організаціям за програмами ЄС, Євратом і держав-членів ЄС.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори