Європейська асоціація університетів засуджує агресію та солідарна зі своїми членами в Україні

До Спілки ректорів України надійшла відповідь від Європейської асоціації університетів.

У листі, зокрема вказується, що Асоціація шокована нещодавнім вторгненням Російської Федерації в Україну, засуджує цю агресію та солідарна зі своїми членами в Україні та всім населенням країни.

«Ми також закликаємо наших членів припинити контакти та співпрацю з будь-яким центральним державним органом Російської Федерації чи будь-якої іншої країни, яка активно підтримує російське вторгнення в Україну, і заохочуємо наших членів переоцінити зв’язки з російськими вищими навчальними закладами, щоб забезпечити існуючу і майбутню співпрацю, яка ґрунтується на спільних європейських цінностях», – йдеться у листі.

Також наголошено, що на рівні ЄС вчора було призупинено підготовку грантових угод у рамках Горизонт Європа, а виплати російським структурам за існуючими контрактами –заморожені.

Європейська асоціація університетів залишається відданим мирному співробітництву, взаєморозумінню та терпимості через кордони, і, незважаючи на відчайдушну ситуацію, продовжує сподіватися на роздуми, стриманість та швидке припинення цієї війни.

За матеріалами – Спілки ректорів України

Схожі публікації


Догори