МОП закликала РФ негайно припинити агресію та вивести свої війська з України

Позиція Міжнародної організації праці щодо агресії Російської Федерації проти України викладена у відповідній Резолюції, проект якої переглянутий 22 березня 2022 року.

МОП заявила, що агресія Російської Федерації, яка триває за підтримки білоруської влади проти України грубо несумісна з цілями та завданнями Організації та принципами, які визначають членство в МОП.

МОП закликала РФ негайно та беззастережно припинити агресію, вивести свої війська з України, припинити страждання, яких вона завдає народу України, а також утримуватися від будь-яких подальших незаконних загроз або застосування сили проти будь-якої держави-члена та стати на шлях мирного врегулювання відповідно до Статуту ООН та міжнародного права.

Керівний орган постановила, що МОП має тимчасово призупинити надання Російській Федерації технічного співробітництва.

Запрошення до Російської Федерації на дискреційні наради експертів, конференції та семінари, склад яких встановлюється керуючим органом, буде припинено.

Завантажити резолюцію agresiia-rf-proty-ukrainy_mop.pdf [129.59 Kb][23] Завантажити Переглянути документ онлайнПрес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори