Міжнародний семінар у м. Вологда (Російська Федерація)

Про участь у міжнародному семінарі-нараді
технічних інспекторів праці

На адресу ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надійшов лист Профспілки працівників народної освіти і науки Російської Федерації, в якому повідомлялось, що в період з 20 по 23 червня 2006 року в м. Вологда буде проводитись Всеросійський семінар технічних інспекторів праці Профспілки працівників освіти і науки Російської Федерації.

На запрошення Профспілки працівників народної освіти і науки Російської Федерації в роботі семінару взяв участь головний технічний інспектор праці ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Медвідь М.К.

В роботі семінару взяли участь заступник голови Міжнародного об’єднання профспілок працівників освіти і науки – Березін В.М., заступник голови Профспілки працівників народної освіти і науки РФ – Дудін В.М., головний технічний інспектор праці освіти і науки Республіки Білорусь – Лєсун М.Л.
Учасниками семінару проведено аналіз роботи профспілкових організацій всіх рівнів по захисту прав членів профспілки на здорові і безпечні умови праці при здійсненні громадського контролю, обмін досвідом роботи у вирішенні проблем при захисті прав членів профспілки на здорові і безпечні умови праці.
Семінар

Схожі публікації


Догори