Зустріч з Міністром освіти і науки, молоді та спорту України

    21.01.2011 року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбулася зустріч голови Профспілки працівників освіти і науки України Труханова Г.Ф., заступників голови Профспілки Гарбаренко Л.А., Романюка С.М., Цвиха В.Ф. з Міністром освіти і науки, молоді та спорту України Табачником Д.В. та заступником Міністра Куліковим П.М.
    В ході зустрічі були обговорені питання, пов’язані з виконанням Протоколу домовленостей між Кабінетом Міністрів України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Сторони домовилися докласти зусиль щодо врахування норм Протоколу при прийнятті змін до Державного бюджету за підсумками І кварталу 2011 року.
    Також було досягнуто домовленості щодо підписання у березні поточного року Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Центральним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України.
    Відбувся обмін думками щодо проекту Закону України «Про вищу освіту» та необхідності спільного обговорення з керівниками вищих навчальних закладів шляхів реформування вищої школи в Україні.
0
24 січня 2011
4 455

Схожі публікації


Догори