День молоді: свято творчості й енергії

    В Україні День молоді встановлений Указом Президента України №323/94 від 22 червня 1994 року, відзначається щорічно в останню неділю червня.

    Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Недаремно ми святкуємо цей день на межі, коли ніжна, тепла весна остаточно поступилася гарячому, спекотному літу. Це пора прийняття відповідальних рішень після одержання дипломів про вищу освіту, пора прощання з дитинством, пора вибору життєвого шляху, напряму подальшої освіти.

    Турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи. Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. Саме вам – сьогоднішнім школярам, студентам, молодим робітникам, підприємцям, науковцям – вже скоро потрібно буде визначати шляхи розвитку країни. Саме вам випала прекрасна і відповідальна доля – будувати заможну демократичну Україну, державу, яка цінує гідність кожного громадянина, забезпечує його свободи і права, сповідує загальнолюдські цінності. Від вашої активної громадянської позиції і завзяття залежить завтрашній день нашої Батьківщини. Здобуваючи освіту, обираючи трудовий шлях, створюючи сім'ю, ви закладаєте підвалини свого щастя та благополуччя, а отже і добробуту своєї держави.

    Бажаємо Вам із притаманною юності глибиною почуттів любити свою Україну, не розчаровуватися у житті, бути справедливими та впевненими у своїх силах!

0
24 червня 2011
4 268
---

Схожі публікації


Догори