Доповнено Порядок надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 21 жовтня 2009 р. N 1111

Київ

Про доповнення Порядку надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти

Кабінет Міністрів України постановляє:

Доповнити Порядок надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2003 р. N 916 (Офіційний вісник України, 2003 р., N 25, ст. 1203), пунктом 22-1 такого змісту:
"22-1. Одержувач кредиту, який має одну дитину, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом.
Одержувачу кредиту, який має двох дітей, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов'язань за кредитом, а тому, який має трьох і більше дітей, - 50 відсотків зазначеної суми.
У разі народження дитини під час повернення кредиту одержувач кредиту звільняється від сплати відсотків за користування кредитом з дати народження першої дитини; з дати народження другої дитини - за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов'язань за кредитом, а з дати народження третьої дитини - 50 відсотків зазначеної суми.
Щороку на момент сплати суми зобов'язань і відсотків за кредитом такий одержувач кредиту подає навчальному закладу довідку про склад сім'ї, засвідчену в установленому порядку копію свідоцтва про народження дитини та пред'являє паспорт.".

Прем'єр-міністр України Ю. ТИМОШЕНКО


Інд. 28

Схожі публікації


Догори