Сім'ї з дітьми матимуть додаткові пільги при погашенні кредиту для здобуття вищої освіти

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України погодив проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку надання цільових пільгових кредитів для здобуття вищої освіти”, підготовлений Міністерством освіти і науки України на виконання Закону України від 15.01.2009 № 876-VI “Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні".
Зазначеним законопроектом передбачається звільнити молодих громадян, які мають одну дитину, від сплати відсотків за користування кредитом. Молодим громадянам, які мають двох дітей, за рахунок бюджетних коштів погашатиметься 25 відсотків суми зобов'язань за кредитом, а молодим громадянам, які мають трьох і більше дітей, - 50 відсотків суми зобов'язань за кредитом.
Також проектом постанови планується встановити, що у разі народження дитини під час повернення кредиту, одержувач кредиту не сплачуватиме відсотки за користування кредитом з дати народження першої дитини; з дати народження другої дитини – залишок кредитного боргу зменшуватиметься на 25 відсотків, з дати народження третьої дитини – залишок кредитного боргу зменшуватиметься на 50 відсотків.

Схожі публікації


Догори