ІІІ Всеукраїнський з'їзд освітян відбудеться 28 жовтня

ІІІ Всеукраїнський з'їзд освітян відбудеться 28 жовтня 28 жовтня 2011 року у Києві відбудеться ІІІ Всеукраїнський з’їзду працівників освіти, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 жовтня ц.р.

Завдання з’їзду – здійснити серйозний аналіз сучасного стану та проблем освітньої галузі, узагальнити вітчизняний і світовий досвід, визначити основні напрями подальшого розвитку освіти.

З часу проведення ІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти сталися значні структурні і якісні зміни. Зокрема, оновлено нормативно-правову базу, здійснено заходи щодо модернізації змісту організації освіти, запроваджено профільне навчання в середній загальноосвітній школі та зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів.

Актуальним є впровадження в освіту найсучасніших інформаційно-комунікативних технологій, що мають стати пріоритетом розвитку освіти України.

Нагадуємо, що з 28 вересня 2011 року триває громадське обговорення основного документа, який виноситиметься на розгляд з’їзду, – проекту Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення

Схожі публікації


Догори