III Всеукраїнський з’їзд працівників освіти

III Всеукраїнський з’їзд працівників освіти      28 жовтня 2011 року на базі Центру культури та мистецтв Національного авіаційного університету відбувся III Всеукраїнський з'їзд працівників освіти «Про стан освіти в Україні та Національну стратегію розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки».

На виконання Указу Президента України щодо проведення Всеукраїнського з'їзду працівників освіти у серпні-вересні 2011 року проведено обласні, Київська та Севастопольська міські виборчі конференції працівників освіти, у жовтні – З'їзд працівників освіти в АР Крим.

Роботу З’їзду відкрив міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник. У пленарному засіданні взяв участь та виступив перед освітянською спільнотою Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

У роботі З'їзду взяли участь майже 1000 делегатів з усіх регіонів України, зокрема, 362 делегати, які представили середню школу, 34 – позашкільну освіту, 41 – професійно-технічну, майже 200 – вищу освіту, а також понад 500 запрошених (серед яких колишні міністри освіти, ветерани, вчителі-новатори). Серед делегатів – дев’ять Героїв України, які удостоєні цього високого звання на освітянській ниві.

Профспілка працівників освіти і науки України, на чолі з Головою Георгієм Трухановим, була представлена понад 40 представниками від територіальних організацій.

Основними документами, що розглядалися на З'їзді, стали проект Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, проект нової редакції Закону України «Про вищу освіту».

Протягом останніх тижнів відбувалося широке громадське обговорення матеріалів З'їзду. Пропозиції та зауваження до проекту Національної стратегії розвитку освіти опрацьовувалися редакційною групою. В обговорення включилися не тільки освітяни. Пропозиції надійшли від представникі батьківської громадськості, Профспілки освітян, творчих спілок, громадських організацій, пересічних громадян. До роботи також долучилась учнівська та студентська молодь.

Протягом ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти було виголошено понад тридцять виступів та доповідей делегатів – учителів, науковців, вихователів, ректорів, профспілковців і всіх, хто представляє галузь освіти.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки


III Всеукраїнський з’їзд працівників освіти    III Всеукраїнський з’їзд працівників освіти

III Всеукраїнський з’їзд працівників освіти    III Всеукраїнський з’їзд працівників освіти

III Всеукраїнський з’їзд працівників освіти    III Всеукраїнський з’їзд працівників освіти

Схожі публікації


Догори