2012 рік – Рік спорту та здорового способу життя в Україні

2012 рік – Рік спорту та здорового способу життя в УкраїніСкоординувати зусилля центральних та регіональних відомств, громадських, спортивних організацій, мобілізувати спортивну громадськість України та провести заходи Року спорту та здорового способу життя на високому рівні – такі основні завдання поставив під час засідання Організаційного комітету з проведення в 2012 році Року спорту та здорового способу життя Міністр освіти та науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Міністр зазначив, що в 2012 році Україну очікує низка великих спортивних подій, насамперед проведення Євро-2012, участь наших спортсменів у літній Олімпіаді та Паралімпіаді в Лондоні.

Він нагадав, що рішенням Уряду цей рік проголошено Роком спорту та здорового способу життя, передбачено план заходів із залучення широких верств населення, насамперед дітей та молоді до масових занять спортом.

Найголовнішою проблемою, яку належить вирішити, Дмитро Табачник назвав викорінення у людей байдужості до власного здоров'я.
Міністр повідомив, що в рамках Року спорту та здорового способу життя вже зараз в загальноосвітніх школах проводяться уроки спорту та здорового способу життя. Він також закликав засоби масової інформації активно пропагувати спорт та рухливе дозвілля, а всіх – до активної злагодженої роботи з проведення Року спорту та здорового способу життя. Дмитро Табачник наголосив на відповідальності, яку несе за здоров'я дітей родина – саме родина, а далі вже держава.

Тривогу з приводу стану здоров'я населення розділили Голова державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін та Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Про роботу, яка проводиться в регіонах в рамках Року спорту та здорового способу життя, інформували керівники регіональних управлінь у справах фізичної культури та спорту.

Учасники засідання також запропонували посилити контроль за будівельними нормами в частині зведення в нових мікрорайонах спортивних майданчиків, інших спортивних споруд, ініціювати в навчальних закладах щоденні уроки рухової активності, створити робочу групу з розробки методики навчання рухової активності, проводити на всеукраїнському рівні шкільні олімпіади з фізичної культури та ін.

Нагадуємо, 2012 рік оголошено Роком спорту та здорового способу життя. За планом заходів Року спорту та здорового способу життя буде проведено Всеукраїнський конкурс на створення кращих умов для занять населення спортом у регіонах, будуть проведені масові спортивні заходи серед дітей і молоді до Євро-2012, літні та спортивні Ігри молоді України, масові спортивні змагання серед учнів та студентів, спартакіади школярів, змагання в таборах відпочинку та оздоровлення, змагання серед ветеранів, військовослужбовців, державних службовців, працівників правоохоронних органів, людей з особливими потребами, всеукраїнські змагання з футболу "Шкіряний м’яч", "Ігри чемпіонів", ігри та спортивно-дитячі змагання "Майбутній олімпієць", "Старти надій", "Тато, мама, я – спортивна сім’я", спартакіада "Повір у себе" для дітей з особливими потребами, Всеукраїнську естафету "Спорт для всіх єднає Україну" та багато ін.

Заходи будуть проводитися у співпраці Державної служби молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, обласних та районних державних адміністрацій, Національного олімпійського комітету, Спортивного комітету України, Всеукраїнського центру фізичного здоров'я "Спорт для всіх", фізкультурно-спортивних товариств та федерацій з різних видів спорту, громадських організацій.


За матеріалами офіційного сайту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
0
1 лютого 2012
4 967

Схожі публікації


Догори