Відзначення Дня дошкілля. Розширена колегія МОНМСУ

Відзначення Дня дошкілля. Розширена колегія МОНМСУДень дошкілля – українське загальнодержавне свято, засноване в 2011 році на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути увагу на дитячий садок, дошкільну освіту в цілому і на роботу працівників цієї галузі.

У рамках всеукраїнського Дня дошкілля 27 вересня 2012 року в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва відбудеться розширене засідання колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питання: «Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти». Також відбудеться урочисте святкування всеукраїнського Дня дошкілля.

У рамках заходу також передбачено провести:

• виставку творчих робіт та портфоліо переможців конкурсу «Вихователь року», «Кращий дошкільний навчальний заклад»;

• виставку-ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань;

• урочистий концерт та нагородження переможців конкурсів.

Для участі у проведенні Дня дошкілля запрошені Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, члени колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, керівництво Профспілки працівників освіти і науки України та її організаційних ланок, делегації від регіональних органів управління освітою, педагогічні працівники та дитячі колективи.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
27 вересня 2012
7 630

Схожі публікації


Догори