Відбувся з’їзд ФПУ

    23-24 березня 2011 р. у Києві, в Міжнародному центрі культури та мистецтв відбувався VI З’їзд Федерації професійних спілок України.
    В перший день роботи форуму із Звітом Ради ФПУ виступив її Голова Василь Хара; про роботу Контрольно-ревізійної та Статутної комісій ФПУ звітували їх голови Олександр Кельїн та Анатолій Кубраченко; виступили делегати З’їзду.
    24 березня перед делегатами виступив Прем’єр-міністр України Микола Азаров. Того ж дня відбулися вибори Голови Федерації. На цю посаду було переобрано Василя Хара. Делегати затвердили зміни до Статуту ФПУ, новий склад Ради ФПУ, до якого увійшли 16 представників Профспілки працівників освіти і науки України. З’їзд ухвалив програмні резолюції ФПУ: «Гідна праця – основа соціального добробуту та економічного прогресу»; «Гарантовані трудові права – основа соціальної стабільності»; «Право на організацію – передумова надійного захисту трудівників»; «Професійні спілки – за розвиток соціальної держави в Україні»; «Про підвищення ефективності соціального діалогу»; «Молодь – надійна опора профспілок»; «За якісне та доступне громадське обслуговування».
    На цьому VI З’їзд Федерації профспілок України завершив свою роботу.
    Після цього відбулося перше організаційне засідання Ради, на якому було обрано трьох заступників Голови ФПУ: Сергія Кондрюка, Григорія Осового та Сергія Українця.

Служба зв’язків галузевої Профспілки
з громадськістю та ЗМІ
0
28 березня 2011
4 973
---

Схожі публікації


Догори