Розпочато роботу над новою Генеральною угодою

Розпочато роботу над новою Генеральною угодоюНа виконання Резолюції VI З'їзду ФПУ «Гідна праця – основа соціального добробуту та економічного прогресу» в рамках Цільової програми «Нова ефективність колективно-договірного регулювання» 17 січня в Києві у Будинку спілок відбулася нарада щодо підготовки Генеральної угоди на новий строк.

У дискусії взяли участь заступники Голови ФПУ, представники членських організацій ФПУ, організацій роботодавців, науковці та фахівці з колдоговірної роботи.

Відкрив засідання Голова ФПУ Юрій Кулик, який у своєму виступі акцентував увагу присутніх на важливість роботи над змістом і структурою нової Генугоди, яка, за його влучним висловом: «є основним законом нашого життя».

Голова ФПУ вважає, що оптимальні строки проходження усіх етапів укладання Генеральної угоди – до кінця жовтня ц.р., коли завершиться передвиборча кампанія до Верховної Ради України.

Під час наради відбулася презентація «Дорожньої карти входження України в ТОП-20», розробленої соціально-економічним департаментом за ініціативою Голови ФПУ .

Аналіз соціально-економічної ситуації в Україні був представлений у доповіді заступника директора Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України, доктора економічних наук О.В. Макарової «Соціально-економічний та демографічний стан України: проблеми що потребують вирішення».

Підбиваючи підсумки наради, заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк закликав представників організацій роботодавців провести консультації та опрацювати спільні пропозиції до нової Генеральної угоди.

За інформацією офіційного веб-порталу ФПУ
0
18 січня 2012
2 135

Схожі публікації


Догори