Колеги зі Словаччини солідарні з освітянами України

Колеги зі Словаччини солідарні з освітянами УкраїниПрофспілка працівників освіти і науки Словаччини висловила солідарність з Профспілкою працівників освіти і науки України та серйозну занепокоєність з приводу нинішньої ситуації в Україні.


Із листа колег зі Словаччини

«… Працівники сфери освіти в Словаччині з великим острахом слідкували за останніми подіями у вашій країні. Ми зі сльозами на очах спостерігали за тим, як мітингувальників навмисно убивали, били та ув'язнювали. Немає жодного виправдання такому ставленню Уряду до своїх громадян.

В останні місяці український народ продемонстрував велику рішучість у боротьбі за свободу і демократію. Викликає захоплення його протистояння тим політикам, які зловживали своєю владою. У Словаччині у нас також є негативний досвід утисків і порушень прав людини, тому ми добре розуміємо ваше розчарування. Нам дуже шкода було бачити результати атаки на Будинок спілок у Києві, що також є зазіханням на незалежну і незамінну роботу профспілок.

Будучи членом Європейського Союзу і Європейського комітету профспілок освіти, ми підтримали проект Угоди про асоціацію між Україною та ЄС як шлях до більш тісної співпраці і необхідний крок для реформування економіки України. Як слов'янський народ та близький сусід України, ми тепер більше, ніж будь-коли виступаємо за свободу та територіальну цілісність вашої країни.

Ми всі глибоко засмучені зв'язку із загибеллю мирних демонстрантів і висловлюємо своє співчуття, підтримку і солідарність вашій Профспілці.

З повагою
Голова Павло Ондек
»


Завантажити лист solidarity-slovakia.doc [26.5 Kb][38] Завантажити Переглянути документ онлайн


Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори