Солідарність освітян Норвегії з колегами в Україні

Солідарність освітян Норвегії з колегами в УкраїніПрофспілка освіти Норвегії висловила солідарність з Профспілкою працівників освіти і науки України.

У листі до освітян нашої держави йдеться про те, що Норвежці з великим занепокоєння спостерігали за розвитком політичної ситуації в Україні.

«Ми висловлюємо нашу солідарність з вами. Будьте певні, що Профспілка освіти Норвегії всім серцем підтримує прагнення народу України жити в демократичному та вільному суспільстві», – наголошує голова Профспілки освіти Норвегії Рагнхільд Лайд.

У такій ситуації, коли основи демократії під загрозою, надзвичайно важливим є те, щоб профспілки та інші демократичні рухи могли зробити свій внесок у подолання політичної напруженості.

Колеги з Норвегії підкреслили важливість роботи Профспілки освітян саме зараз і виразили стурбована тим, як Профспілка освітян та інші профспілки зможуть продовжити свою надзвичайно важливу та необхідну роботу.

Профспілка освіти Норвегії залишається на постійному зв’язку з Інтернаціонал освіти і ЄКПО з метою отримання найбільш актуальної інформації про ситуацію в Україні.

Завантажити лист norwey_.doc [30.5 Kb][24] Завантажити Переглянути документ онлайн


Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори