УДПУ – координатор та учасник міжнародної міждисциплінарної школи

19-25 лютого 2023 року в палацовому комплексі Дембін відбулася Міжнародна міждисциплінарна школа «Crossdisciplinary: How to learn in an Interdisciplinary framework».

У школі, організованій Університетом імені Адама Міцкевича в Познані для українських університетів, взяли участь студенти, аспіранти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Волинського національного університету імені Лесі. Українки (м. Луцьк), Переяславського університету імені Григорія Сковороди, Донбаського державного педагогічного університету (м. Слов’янськ), Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди та Херсонського державного університету.

Програма школи була надзвичайно цікавою та насиченою. Це відкриття школи, на якому виступили Іоанна Барщ, директор Центру розвитку міжнародної співпраці Університету Адама Міцкевича, Рафал Димчик, координатор школи та професор Університету Адама Міцкевича, доктор Костянтин Мазур, координатор шкіл. що відбудеться цього року.

Неповторну атмосферу школи створювали чудові викладачі: доктор Костянтин Мазур, професори Якуб Рибка, Лукаш Ружицький, Ігор Кривошея, Олександр Миколайчак, Рафал Димчик, Конрад Домінас.

Детальніше читайте на сторінках Польського культурно-освітнього центру УДПУ імені Павла Тичини

Також на учасників Міжнародної міждисциплінарної школи чекала насичена культурно-дозвіллєва програма: вечір дегустації українських страв, виконання українських пісень та інтеграційна зустріч біля ватри.

П’ятниця, 24 лютого 2023 року, була насичена різноманітними враженнями: відкриття виставки до річниці масштабного російського вторгнення в Україну, яка відкрилася в Університеті Адама Міцкевича; зустріч з деканом факультету польської та класичної філології проф. Томашем Мізеркевичем; екскурсія в Познань.

Перед поверненням в Україну проректор з міжнародного співробітництва Університету імені Адама Міцкевича доктор Рафал Вітковський, який дуже емоційно розповідав про війну, зі сльозами на очах згадував свого друга, який загинув на фронті.

Учасники школи отримали сертифікати.

Дякуємо Університету Адама Міцкевича за організацію міждисциплінарної школи!

Разом до перемоги!

 

За матеріалами – УДПУ імені Павла Тичини

Схожі публікації


Догори