Історики УДПУ провели символічну акцію – #УкраїнаЄдина

Цьогоріч з нагоди Дня Соборності України, студенти історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провели символічну акцію – #УкраїнаЄдина.

Мета цього заходу – максимально популяризувати ідею єдності нашої країни, показати, що незалежно від місця проживання, мови спілкування, віри та політичних уподобань, ми залишаємося вірними своїй Батьківщині. Світле майбутнє нашої держави ми здобудемо лише в єдності!

День 22 січня є однією із найважливіших дат нашої історії у сучасному українському національному календарі. Вона має глибокий символічний зміст, у якому закладена одвічна мрія українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі.

Для істориків відзначення Дня Соборності України дуже важливе. Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а 24 серпня 1991 року відбулося не здобуття, а таки відновлення незалежності. Тому, на думку істориків, цю дату важливо відзначати і як День Соборності України, і як День Першої Незалежності.


Прес-центр Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Схожі публікації


Догори