Студенти УДПУ подарували свято вихованцям дитячого будинку

Студенти п’ятого курсу факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного університету імені Павла Тичини організували і провели соціальну акцію для вихованців дитячого будинку міста. Її в межах вивчення курсу «Технології соціальної роботи» ініціювала старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету соціальної та психологічної освіти, кандидат педагогічних наук Лілія Гребінь.

У ТРЦ «Амарант» майбутні психологи та соціологи разом із дітьми каталися на роликових ковзанах, організовували змагання та естафети, танцювали веселий флешмоб.

Студенти за настановою викладача старалися доброзичливо й щиро взаємодіяти з дітьми, щоб подарувати їм веселе свято… Але зустріч видалася такою теплою та щиросердною, що студенти й самі добре відпочили, розважилися і набралися позитиву.

Дуже комунікабельні, активні та відкриті до нових знайомств вихованці дитячого будинку у відповідь на турботу студентів подарували їм мегазаряд позитиву. Багато хто із них уже висловив своє бажання повторити приємні зустрічі з дітьми, адже що може більш приємним і цінним за з користю проведений час!

Прес-центр УДПУ 

Схожі публікації


Догори