Літня педагогічна практика уманських студентів

Літня педагогічна практика уманських студентівЛітня педагогічна практика з підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» факультету соціальної та психологічної освіти проходить на другому та третьому курсах (у 4 та 6 семестрі відповідно) на базі літніх оздоровчих закладів.

Особливість цією практики полягає в тому, що студенти включаються в коло реальних проблем професійної праці соціального педагога та психолога, ознайомлюються з реальним змістом та обсягом їх роботи.

Базою літньої педагогічної практики є: пришкільні дитячі оздоровчі табори (шкільні майданчики), літні табори оздоровлення та відпочинку дітей, санаторії, заміські дитячі табори тощо.

Термін проходження практики: 3 тижні.

Основна мета літньої педагогічної практики – оволодіння уміннями організовувати і проводити оздоровчу, соціально-виховну, просвітницьку, дозвіллєву діяльність дітей та підлітків в умовах неформальних груп, об’єднань, клубів, загонів.

Метою практики також є закріплення, розширення та поглиблення професійних знань, удосконалення вмінь та навичок, набутих під час попередніх практик.


УДПУ імені Павла ТичиниЛітня педагогічна практика уманських студентів

Літня педагогічна практика уманських студентів

Схожі публікації


Догори