Відбулося засідання ради Профспілки Монастирищенської громади

22 листопада 2023 року в залі будинку рад Монастирищенської міської ради під керівництвом голови міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Ірини Милової відбулося засідання ради Монастирищенської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. 

У роботі заходу взяли участь начальник управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради Ніна Завертана та психолог Монастирищенського управління Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості Олеся Борець.

Під час засідання було обговорено актуальні питання розвитку освіти Монастирищенської громади, серед яких – бюджет галузі на 2024 рік, оплата праці освітян та інші питання соціально-економічного захисту працівників освіти.

Голова міської організації Профспілки працівників освіти та науки України І.П. Милова підбила підсумки роботи за 2023 рік, винесла на обговорення постанову Черкаської обласної організації Профспілки щодо відзначення 70-річчя з дня заснування Черкаської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, а також питання про роль Профспілки в атестаційній кампанії, про медіаграмотність людей старшого віку (60 +).

У ході засідання виступили голови рад молоді, ветеранів міської організації Профспілки Я.І. Яюс та А.С. Належита. 

Учасники засідання мали змогу поставити питання начальнику управління освіти Ніні Завертаній та разом намітити шляхи вирішення проблем освітньої галузі. Зокрема, розглядались питання стосовно освітніх програм, шкільного харчування, роботи закладів освіти в зимовий період, участі в грантових програмах тощо.

Під час засідання також було розглянуто та вирішено ряд організаційних питань.

За результатами обговорення учасниками засідання прийняті відповідні рішення.

 

За матеріалами Монастирищенської міської ради

 

Схожі публікації


Догори