Молодіжний форум «Молодь України: перемога та відбудова»

14-15 грудня 2023 року Первинна профспілкова організація та Первинна профспілкова організація студентів Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова провели Міжнародний молодіжний форум для студентів, молодих науковців та молодіжних рад територіальних громад «Молодь України: перемога та відбудова».

Форум відбувся в укритті навчального закладу незламного Харкова у змішаному форматі і став справжньою платформою для об’єднання ідей, сил та ресурсів молоді в процесі повоєнної відбудови країни. 

У роботі заходу взяли участь заступник Голови ФПУ Олександр Шубін, Олег Шаров, Генеральний директор Директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН, заступниця Голови Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Чабанюк, заступник голови Харківського обкому Профспілки Сергій Борисенко, голова Молодіжної ради ФПУ Іванна Храпко, тренерка та консультантка з прав людини, дослідниця молодіжної політики в Європейському консульстві Мері Дрозопулос, представниця Улов Пальме Центр Інга Неслюнд, Фелікс Гетт, директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Республіці Молдова, інші міжнародні гості, представники університету, молодь. 

Модераторкою форуму виступила Олена Угоднікова, голова Первинної профспілкової організації ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Захід охопив широкий спектр тем, включаючи міжнародне партнерство, грантрайтинг, якість освіти, перше робоче місця, «софт скіли» та різнопланові соціально-економічні та культурні аспекти щодо відновлення країни.

Під час форуму відбулися секційні дискусії, практичні тренінги, на яких учасники мали змогу обмінюватися досвідом та висловлювати власні погляди на ключові аспекти подальшої праці молодіжної спільноти.

Організатори форуму підкреслили, що активна участь молоді у процесах відбудови – це запорука стійкості та успішного майбутнього України. Вони висловили надію, що обговорені на заході ідеї та рекомендації стануть основою для подальших ініціатив та проектів, спрямованих на підтримку молоді в її активному участі у суспільному житті.

Форум став унікальною платформою для об’єднання ідей, сил та ресурсів молоді задля післявоєнної відбудови та розвитку України.


Схожі публікації


Догори