Разом ми переможемо!

Створення освітньо-безпекового середовища в закладах освіти, питання організаційного та фінансового зміцнення профспілкових організацій, - стали предметом активного обговорення на Пленумі Миколаївського обласного комітету Профспілки.

Свій досвід роботи по створенню освітньо-безпекового середовища в Софіївському ліцеї Мигіївської ТГ презентували голова профкому О.І. Гарбуз, директор закладу Т.В. Руда та керівники створених модулів: Л.М. Флореко, А.К. Цимбаленко, Н.А. Кубальська, Кіторога Л.І.

Досвідом роботи, планами по вирішенню проблемних питань з профспілкової діяльності поділились голова Первомайської районної організації Л.П. Вороніна, голова Врадіївської районної організації К.В. Фасій та роботою в первинках – В.І. Одинська та Я.В. Байдан.

Учасниками Пленуму було схвалено досвід роботи Л.П. Вороніної з первинними профспілковими організаціями.

Голова обласної організації В.М. Оборонько в своєму виступі окреслила питання, які повинні бути в пріоритеті в роботі профспілкових організацій всіх рівнів, відповідно до постанови Пленуму, Статуту освітянської Профспілки, рекомендацій ЦК Профспілки та умов воєнного стану.

Обмін освідом, практиками – це є цінності, що нас об’єднують. 

Разом ми переможемо!Миколаївська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори