Чергове засідання президії Кіровоградської обласної організації Профспілки

28 лютого 2024 року відбулося засідання президії Кіровоградського обкому Профспілки працівників освіти і науки України за участі голів територіальних організацій, ППО обласного підпорядкування в режимі відеоконференції.

На порядку денному були розглянуті питання:

про реалізацію рішень 8 та 9 пленумів обкому Профспілки в частині преференцій для членів Профспілки, впровадження в колективних договорах закладів норм вище чинного законодавства у відповідності до положень Галузевої угоди і Рекомендацій МОП, та здійснення контролю за їх виконанням;

про виконання бюджету обласної організації Профспілки за 2023 рік та бюджет на 2024 рік;

про зведені звіти обкому Профспілки за 2023 рік: статистичний звіт, фінансовий звіт, звіт з питань правозахисної роботи, звіт з питань охорони праці; питання оздоровлення в Знам’янській бальнеологічній лікарні, матеріальної допомоги членам профспілки та різне.

Голова обласної організації Профспілки Сергій Петров під час розгляду першого питання порядку денного ознайомив присутніх з результати моніторингу діяльності членських організацій щодо запровадження преференцій для членів Профспілки, ефективності здійсненої роботи, окреслив напрями покращення дій виборних органів профорганізацій, визначив терміни щодо внесення змін та доповнень до колдоговорів, акцентував на здійсненні системного контролю за їх виконанням.

Також на засіданні було проаналізовано виконання бюджету обласної організації профспілки за 2023 рік, обговорено причини його зменшення на 8,5% порівняно з 2022 роком, скоординовано дії виборних органів структурних ланок обласної організації на наповненні та раціональному використанні профспілкового бюджету у 2024 році. 

В обговоренні зазначених питань взяли участь: Віра Слєта – голова Олександрійської міської, Ярослав Кушнірчук – голова Новомиргородської міської, Олександр Дзюба – голова Кропивницької міської, Катерина Яковенко – голова Добровеличківської територіальної організацій Профспілки, Колісник Степанія – член президії Онуфріївської територіальної організації Профспілки, Олена Горська, голова первинної профорганізації працівників ЦДУ ім. В. Винниченка.

На завершення роботи президії учасники зібрання обмінялися думками щодо особливостей чергової звітно-виборної кампанії в Профспілці. Члени президії обкому Профспілки та очільники профспілкових організацій, в переважній більшості, вважають за доцільне проведення чергової звітно-виборної кампанії в нашій області в терміни, що відповідають нормам Статуту Профспілки, з урахуванням попередніх термінів звітів і виборів.

Окрім того президія обласного комітету підтримала ініціативу Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо внесення Кабінетом Міністрів України у найкоротші терміни відповідних змін до Постанови Кабінету Міністрів України №373 від 23.03.2011р. з метою встановлення надбавки за престижність педагогічної праці у фіксованому розмірі 30% до посадового окладу.

Кіровоградська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори