Підсумки регіонального туру конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2024»

Війна торкнулася усіх в нашій країні. Але, незважаючи на це, воля і сила духу українського народу сильні та непохитні. Життя триває, і ми маємо думати про майбутнє. А майбутнє України – це насамперед наші освічені й здорові діти. 

Один із складників такої освіченості є формування у майбутніх працівників різних професій розуміння про безпечну працю.

Завершився І етап XIІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» у Черкаській області. Конкурс організований ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Федерацією профспілок України, а Черкаській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України було доручено здійснити супровід цього конкурсу в Черкаській області. Цей соціальний проєкт, спрямований на профілактику виробничого травматизму через залучення до творчості дітей та їхніх батьків, формування високої культури безпеки праці в суспільстві. 

Усього для участі в конкурсі було надіслано 358 малюнків. Незалежній комісії, до складу якої увійшли Горлач Марина Володимирівна, голова Черкаської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу, Чернобельська Світлана Юріївна, консультант з питань охорони праці Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Складана Людмила Миколаївна – старший спеціаліст з охорони праці та екологічної безпеки відділу охорони праці, пожежної та екологічної безпеки ПАТ «Укртелеком», було досить непросто визначити переможців, тому що усі малюнки були оригінальні та яскраві. Безперечно, кожна робота, і кожен учасник і учасниця творчого змагання заслуговують на відзнаку. Однак, за умовами конкурсу, переможцями можуть бути лише по три учасники в трьох вікових групах.

Отже, за висновком комісії переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» в Черкаській області стали:

Молодша вікова категорія (6-10 років):

 • І місце – Яковенко Софія (Вершацька гімназія Чигиринської міської ради);
 • ІІ місце – Шепель Емма (Тубільцівський ліцей Мошнівської сільської ради);
 • ІІІ місце – Підкошена Олександра (Руськополянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської районної ради).

Середня вікова категорія (11-14 років):

 • І місце – Мусько Дар’я (Леськівський ліцей з початковою школою та гімназією Леськівської сільської ради);
 • ІІ місце – Коломієць Максим (Бузівський ліцей Бузівської сільської ради);
 • ІІІ місце – Тараніна Софія (Орадівська гімназія Христинівської міської ради).

Старша вікова категорія (15-17 років):

 • І місце – Лазовська Олександра (Смілянський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15» Смілянської міської ради);
 • ІІ місце – Велика Анастасія (Єрківський комунальний заклад позашкільної освіти "Будинок дитячої та юнацької творчості" Єрківської селищної ради);
 • ІІІ місце – Звєрєва Віталіна (Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»).

Малюнки переможців будуть направлені в ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» для участі в ІІ етапі XIІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024».

Окремо був проведений конкурс для дітей, батьки яких входять до профспілкової спільноти Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Переможців вибирали з 102 малюнків.

Переможцями стали:

Молодша вікова категорія (6-10 років):

 • І місце – Яковенко Софія (Вершацька гімназія Чигиринської міської ради);
 • ІІ місце – Шепель Емма (Тубільцівський ліцей Мошнівської сільської ради);
 • ІІІ місце – Підкошена Олександра (Руськополянський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 2 Руськополянської сільської ради).

Середня вікова категорія (11-14 років):

 • І місце – Мусько Дар'я (Леськівський ліцей з початковою школою та гімназією Леськівської сільської ради);
 • ІІ місце – Головатюк Богдан (Уманська гімназія № 7 Уманської міської ради);
 • ІІІ місце – Завгородній Микола (Смілянська спеціалізована школа I-III ступенів № 12 Смілянської міської ради).

Старша вікова категорія (15-17 років):

 • І місце – Велика Анастасія (Єрківський комунальний заклад позашкільної освіти "Будинок дитячої та юнацької творчості" Єрківської селищної ради);
 • ІІ місце – Рештенко Каріна (Хрущівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Зорівської сільської ради Золотоніського району);
 • ІІІ місце – Кивенко Антон (Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 м. Черкаси).

Переможці етапу конкурсу серед членів профспілки працівників освіти і науки будуть нагороджені дипломами президії Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України та грошовими призами.

Щиросердно вітаємо переможців і усіх учасників творчого змагання та бажаємо натхнення й творчих звершень!

Разом до перемоги України!

 

Черкаська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори