Конкурс дитячого малюнка на Київщині

20 березня 2024 року головний редактор журналу «Охорона праці» Дмитро Матвійчук відвідав Київську обласну організацію профспілки працівників освіти і науки України, де зустрівся з очільником Київської обласної організації Профспілки Анатолієм Цикалюком та журі конкурсу від області. 

Привід: визначення призерів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». 

«І хоча для мене особисто це уже 13-ий раз, дитячі роботи надихають усе більше й більше. Розповідати про це мало – треба бачити. І редакція журналу «Охорона праці» подбає про це до Дня охорони праці 28 квітня», – розповідає Дмитро Матвійчук. 

Насамперед головний редактор подякував представникам профспілок, зокрема Київщини. Адже робота у них складна – із багатьох сотень робіт визначити переможців. Так, звісно, переможцями стали усі, хто з діток долучився, залучив вчителів, батьків, друзів. Кожен осмислив суть теми безпеки і здоров’я на роботі, задумався. А це уже крок до збереження життя та здоров’я на майбутнє і сьогодні.

«Роботи вражають і формою, і змістом. Дякуємо особливо голові профспілки Анатолію Цикалюку за душевне ставлення до дитячої творчості, Анатолію Савенко, Аллі Негрієнко, Наталії Слуцькій. Чекаємо роботи в редакції для участі в фінальному турі. Усі учасники отримають спеціальні дипломи учасника, а переможці – цінні подарунки, медалі, дипломи», – відзначив він. 

Не можна було не згадати ще один громадянський і патріотичний вчинок спілчан-освітян Київщини – напередодні вони посилили військові спроможності 72-ої бригади на фронті і придбали воїнам автомобіль для прискорення нашої перемоги! 

Дякуємо усім, хто підтримав конкурс і долучився! Спілчани продемонстрували вдумливу турботу про безпеку працівників і про майбутнє. 

 

За матеріалами – журналу «Охорона праці»

охорона праці

Схожі публікації


Догори