Охорона праці на Львівщині

Охорона праці на ЛьвівщиніНа перше цьогорічне засідання Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України питань назбиралося чимало. Умови охорони праці в усіх навчальних закладах є пріорітетом галузі не лише теоретично, а й практично.

Одним із стимулів є щорічний обласний та Всеукраїнський огляд-конкурс первинок щодо їх діяльності в цій життєво важливій справі.

На Львівщині склалася традиція співпраці цієї галузевої Профспілки і відповідного департаменту облдержадміністрації. Результативності роботі також додає участь у ній профспілкових юристів.

Документи та матеріали з охорони праці в закладах освіти подали на розгляд журі конкурсу цьогоріч 18 первинок області. У них добрим правилом став щомісячний, щоквартальний аналіз стану травматизму серед працюючих і учнів, а головне – ці профспілкові організації завдяки раціональному використанню коштів, які виділяються на охорону праці – інструктажі, навчання активу, фаховий контроль з питань охорони праці, дають результат. Рік у багатьох організаціях минув без травматизму.

У профспілкових організаціях, на засіданнях виборних органів затверджені комісії з охорони праці, їх представники, положення про діяльність комісій за участі представників профспілок.

Оглядова комісія, яка готувала питання на президію, наголосила, і про недопрацювання первинних профспілкових та адміністрацій вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, професійно-технічних закладів освіти. Останні не отримали жодного призового місця в конкурсі за минулий рік.

У I-ій категорії – дошкільні , загальношкільні, позашкільні заклади і в третій – вищі навчальні заклади III-IV рівнів акредитації переможцями стали Красненька ЗОШ 1-3 ступеня №2 Буського району, дошкільний навчальний заклад №187 Львова, Новояворівський міжшкільний НВК, Золочівський загальноосвітній навчальний заклад 1-2 ст. дошкільний навчальний заклад, «Школа радості» на Золочівщині, Радехівська ЗОШ 1-3 ст., та Дрогобицький державний педуніверситет ім. Івана Франка. Вони отримали грошові премії у розмірі 600-1000 гривень.


Ольга Лобарчук, Львівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори