Оздоровлення – важливий елемент мотивації членства у Профспілці

Оздоровлення – важливий елемент мотивації членства у ПрофспілціМелітопольська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України особливу увагу приділяє оздоровленню і відпочинку спілчан, адже здоров’я – це запорука не лише хорошого настрою, а й працездатності та творчості педагогів.

Для цього ще на початку року під час засідань Ради міської організації розглядається питання щодо оздоровлення, відпочинку, організації культурно-масових заходів. А на лютневих засіданнях президії обговорюються основні напрямки, бази відпочинку тощо.

З інформацією про оздоровлення кожен член Профспілки може ознайомитися в черговому номері інформаційного вісника Мелітопольської міської організації Профспілки «Освітяночка», який надходить у кожну первинку, чи проглянути виготовлені буклети про бази відпочинку. Цього ж року виготовили ще й мультимедійний відеофайл – «Оздоровлення спілчан».

Мелітопольська міська організація Профспілки щороку пропонує своїм спілчанам різноманітні види відпочинку, нові місця оздоровлення та збільшує кількість путівок.

Цьогоріч це – вже знайомі освітянам бази відпочинку «Світла» (м. Феодосія) та «Акваторія» (узбережжя Азовського моря), санаторій «Ударник» (м. Євпаторія), пансіонат «Вчитель» (м. Ялта), а ще проживання в гуртожитку БДПУ та відпочинок у м. Бердянськ. Отримати нові враження члени Профспілки, їхні діти та члени сімей мали змогу під час одноденної поїздки колективів на море. Тобто, кожен обирав місце оздоровлення та відпочинку за своїми можливостями та бажаннями.

Загалом, цього літа закуплено 564 путівки, 1084 особи відпочили у вихідні дні на березі моря разом із колективами, сім’ями. А на оздоровлення із профбюджету було виплачено 143 000 грн.

Активний відпочинок на березі Азовського моря дуже сподобався дітям шкільного віку, адже життя в таборі дає їм можливість розширити коло знайомих, знайти нових друзів, займатися цікавими справами. Сорок дітей освітян оздоровилися влітку в ДОЦ «Северянин», ще 20 дітей відпочили від фонду соціального страхування (доплата з профбюджету за путівки в ДОТ склала 18 600 грн).

Мелітопольська міська організація Профспілки працівників освіти – це 58 первинок і в кожній ведеться постійна робота з організації оздоровлення спілчан, їхніх родин. Налагоджений тісний зв’язок «міська організація Профспілки – первинка – член Профспілки».

Щороку багато уваги оздоровленню спілчан приділяють голови ППО Путра О.П., ДНЗ №41, Крилова О.І., ЗОШ №4, Набокова І.І., ЗОШ №6, Плаксіна Г.В., гімназія №19.

У цьому році збільшилась кількість бажаючих оздоровитись в ЗОШ №3 (голова ППО Іщенко О.В.), ЗОШ №7 (голова ППО Клюс Л.М.), гімназії №9 (голова ППО Кожухар О.В.), СШ №23 (голова ППО Фурман Н.С.), ЗОШ №24 (голова ППО Тєтєріна О.В.), ДНЗ №6(голова ППО Чугунова О.В.), ДНЗ№14 (голова ППО Зюмкіна Н.П.), ДНЗ№21 (голова ППО Тараканова Н.М., ДНЗ №39 (голова ППО Селів нова І.В.), ДНЗ №43(голова ППО Ушакова І.М.), ДНЗ №49 (голова ППО Желонкіна О.М.), Ш-І№1 (голова ППО Грушина І.В.), Ш-І№2 (голова ППО Фучаджи Т.Д.), ВЗШ №1 (голова ППО Корець Т.Г.).

Багато голів ППО практикують у своїх первинках організацію екскурсій, походи до театрів, спільні поїздки на природу. Так, цьогоріч члени профспілки побували в м. Ялта (ДНЗ №41, голова ППО Путра О.П.), в Асканія Нова (ДНЗ №21, голова Тараканова Н.М.), на острові Хортиця (ДНЗ №26 і 36), на Кам’яній могилі (ДНЗ №47). Сафарі парк відвідали працівники ДНЗ №21, 41, 39 (голови ППО Тараканова Н.М., Путра О.П., Селіванова І.В.).
Нині планують поїздку в Бахчисарай, Севастополь члени профспілки ДНЗ №8 і ДНЗ №21 (голови ППО Широкоград Л.В. і Тараканова Н.М.).

Оздоровлення – один із важливих елементів мотивації членства у профспілці. І від того, як воно організоване і проведене, залежить авторитет міської організації Профспілки та її первинок. І щорічні подяки, дипломи, почесні грамоти ФПУ у номінації «Батьківська турбота» за піклування про дітей та активну участь у Всеукраїнському огляді на кращу організацію оздоровлення – це заслуга кожного голови ППО, а головне – здоров’я спілчан.


Мелітопольська міська організація Профспілки


Оздоровлення – важливий елемент мотивації членства у ПрофспілціОздоровлення – важливий елемент мотивації членства у Профспілці

Оздоровлення – важливий елемент мотивації членства у ПрофспілціОздоровлення – важливий елемент мотивації членства у Профспілці

Схожі публікації


Догори