65-річний ювілей Білоцерківської міської організації Профспілки

65-річний ювілей Білоцерківської міської організації Профспілки25 жовтня 2012 року в актовій залі міської школи № 16 відбулися урочистості з нагоди 65 річниці з дня заснування Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Міська організація Профспілки, завжди стояла на варті справедливості, захищаючи права та професійні інтереси освітян міста.

Профспілковий рух в освітянському середовищі на Київщині набув поширення у далекі 1917-20 роки. Із тих пір, із року у рік профспілкова організація відстоювала права та інтереси білоцерківчан, чим і забезпечила довіру до її діяльності серед освітян міста.

В урочистостях взяв участь голова Київської обласної організації Профспілки Анатолій Цикалюк. Анатолій Данилович висловив щирі слова подяки за наполегливу, щоденну працю у справі захисту спілчан і побажав сил духовних і фізичних для розвитку освіти Київщини.

Бажаємо усім членам Профспілки міської організації міцного здоров’я, добробуту, невичерпних творчих сил, натхнення продовжувати справу боротьби за справедливі та достойні умови праці творчого та інтелігентного освітянського колективу міста.

Київська обласна організація Профспілки65-річний ювілей Білоцерківської міської організації Профспілки65-річний ювілей Білоцерківської міської організації Профспілки

65-річний ювілей Білоцерківської міської організації Профспілки65-річний ювілей Білоцерківської міської організації Профспілки

65-річний ювілей Білоцерківської міської організації Профспілки

Схожі публікації


Догори