Профспілка та освіта Липовеччини на зламі епох

Профспілка та освіта Липовеччини на зламі епох«Хто не знає свого минулого – той не має майбутнього» – під таким гаслом 1 березня в актовій залі Липовецької РДА Вінницької області пройшла презентація книги «Профспілка та освіта Липовеччини на зламі епох».

Ця подія зібрала у залі багато поколінь педагогів, вчительських династій, профспілкових активістів, покровителів освіти, представників обласної організації Профспілки працівників освіти та науки, органів влади.

Презентація пройшла в дуже теплій та душевній атмосфері. Присутніх привітав очільник району, голова Липовецької районної державної адміністрації А.В. Грищук, заступник голови Липовецької районної ради М.О. Герасименко, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С.Г. Пугачов, начальник відділу освіти І.Я. Косач, голова Липовецької райради Профспілки працівників освіти В.В. Кучер, самодіяльні колективи освітніх закладів та районного будинку культури .

Під час презентації було відзначено подяками Липовецької районної ради Профспілки працівників освіти і науки та відділу освіти Липовецької РДА усіх причетних до видання книги: авторів, ініціаторів, активістів профспілкового руху освітян, представників вчительських династій, педагогів вищої школи, меценатів освіти.

Видання книги приурочене до 95-річчя заснування профспілки освітян Липовеччини, (відзначалося 6 серпня 2012 року), що є одним з найперших профспілкових об'єднань не тільки на території Вінниччини, а й в загальноукраїнському масштабі.

Дякуємо усім педагогам за їхню працю, відданість справі, натхнення, адже вони – творці історії.

Історія профспілки та освіти Липовеччини – це історія багатьох поколінь людей, адже основна цінність кожної держави – це людина, особистість, індивідуальність і кожна індивідуальність проявляється в колективі, а Профспілка – це той місток, який поєднує людей та колективи.

Єднаймося – в єдності наша сила!

Електронний варіант книги розміщено на сайті відділу освіти Липовецької РДА


Олена Ненюкова, голова ППО Липовецької ЗОШ №2, член президії
районної організації Профспілки, Вінницька область


Профспілка та освіта Липовеччини на зламі епохПрофспілка та освіта Липовеччини на зламі епох

Схожі публікації


Догори