У КНУБА відбувся аукціон «Мистецтво – з молотка на підтримку армії»

У КНУБА відбувся аукціон «Мистецтво – з молотка на підтримку армії»25 157 гривень – такий результат благодійного аукціону, проведеного в Київському національному університеті будівництва і архітектури 16 жовтня.

Щире бажання допомогти підшефній військовій частині А0665, що зараз готується до операції в зоні АТО, привело на подію усіх небайдужих.

"У бій” пішло мистецтво – картини студентів та викладачів архітектурного факультету КНУБА. Серед авторів – відомі імена художників: Микола Кривенко, В’ячеслав Малиновський, Володимир Колега, Віктор Тімохін, Олександр Кащенко.

Для студентів цей аукціон став унікальною можливістю не лише випробувати художню міць свого таланту, конвертуючи його в благодійні гроші, але й позмагатися з іменитими майстрами. Так найдорожчою серед студентських робіт (700 грн.), яка «пішла з молотка», стала картина студента Ігоря Твороновича.
Жваві торги відбувалися і за роботу студента Любомира Дуди. Лот з його твором продано за 500 гривень.

Серед творів відомих авторів найдорожче була продана картина Володимира Колеги – 2 500 грн. Подвійну вартість отримала на аукціоні одна з картин Олександра Кащенка. Виторгувавши її за 1400 гривень проректор КНУБА Денис Чернишев, одразу передав своє придбання військовій частині.

На запрошення взяти участь в події відгукнувся й Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро. Він підтримав ініціативу закладу та здійснив свій внесок, придбавши на аукціоні кілька картин.

Загалом на аукціон було виставлено близько 100 картин. Активними покупцями мистецьких творів стали викладачі і студенти, ректорат і адміністрація навчального закладу.

Висловлюючи особливу повагу до студентів, ректор університету Петро Куліков купив більш ніж десяток їхніх робіт. Ректор адресував подяку усім, хто відгукнувся на благодійну справу і пошану тим, хто захищає країну на Сході держави.

Заступник начальника 169-го навчального центру полковник Юрій Зубрицький, який представляв підшефну військову частину, запевнив: благодійну підтримку відчуває кожен військовий, який перебуває в окопах.

На отримані кошти організатори аукціону планують придбати для українських воїнів тепле взуття, намети, каски, армійські біноклі та інші речі, яких потребують солдати цієї військової частини.

За матеріалами Київського національного університету будівництва і архітектури


У КНУБА відбувся аукціон «Мистецтво – з молотка на підтримку армії»У КНУБА відбувся аукціон «Мистецтво – з молотка на підтримку армії»

У КНУБА відбувся аукціон «Мистецтво – з молотка на підтримку армії»

Схожі публікації


Догори