Шляхи розв’язання соціальних проблем первинними профорганізаціями шкіл-інтернатів ПТНЗ

Шляхи розв’язання соціальних проблем первинними профорганізаціями шкіл-інтернатів ПТНЗВідповідно до плану роботи обласної школи профактиву 3 лютого 2016р. на базі обкому профспілки проведено засідання Асоціації голів первинних профорганізацій шкіл-інтернатів та професійно-технічних навчальних закладів.

У роботі засідання взяли участь начальник управління освіти, науки, молоді та спорту  ОДА Таборанський В.П., голова обласної організації профспілки Скалько С.Л., начальник фінансово-економічного відділу управління освіти Гриценко С.А., головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти управління освіти Левашко В.Б.

Відкрила засідання голова Асоціації Мельник Т.І., яка повідомила, що в школах-інтернатах склалася непроста ситуація в питаннях виплати індексації заробітної плати, не проводиться відрахування коштів первинним профорганізація на культмасову і оздоровчу роботу 0,3% фонду оплати праці, в окремих школах-інтернатах не фінансуються періодичні медичні огляди в частині бактеріологічних досліджень, внаслідок чого працівники вимушені, всупереч законодавству, оплачувати їх з власної кишені і ін.

Про шляхи вирішення цих проблем у своїх виступах говорили начальник управління освіти Таборанський В.П., голова обкому профспілки Скалько С.Л. та заст. голови Петров С.Ю.

Про бюджетне забезпечення шкіл-інтернатів розповіла нач. фінансово-економічного відділу управління освіти Гриценко С.А.

Складною залишається ситуація у професійно-технічних закладах як в Україні в цілому, так і в області з переведенням їх на місцеві бюджети.

Як повідомив Левашко В.Б., в області ці питання вирішуються дещо краще: зарплата виплачується, закриття цим закладам не загрожує, лише перепрофілювання. Викликає занепокоєння доля майна, тому планується розроблення таких запобіжників, щоб під час реформування його зберегти.

З метою вирішення цих проблем учасники засідання підготували ряд звернень до органів влади.

Шляхи розв’язання соціальних проблем первинними профорганізаціями шкіл-інтернатів ПТНЗШляхи розв’язання соціальних проблем первинними профорганізаціями шкіл-інтернатів ПТНЗ

Кіровоградська обласна організація Профспілки

 

 

 

Схожі публікації


Догори