Книжковий подарунок

Книжковий подарунокНа щастя, війна уже залишила окремі міста і села Донбасу. Відновлюється інфраструктура, життя входить у своє русло. Проте отримати повну перемогу в них неможливо без культурних та просвітницьких проектів, адже, крім їжі і даху, людині необхідні доступ до інформації і «духовні ліки», – книги, як говорить про них зроблений три тисячі літ тому напис при вході в бібліотеку Рамзеса ІІ.

З ініціативи Президії Федерації профспілок Рівненської області в березні поточного року стартувала благодійна акція «Подаруй українську книжку побратимам зі Сходу», приурочена до Шевченківських днів.

До акції долучилися і спілчани Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Лише за місяць дії акції зусиллями небайдужих удалося зібрати для дітей та дорослих понад 200 книг, серед яких і твори Т.Г.Шевченка та Л.Українки, сучасних українських письменників.

Найбільш відчутну книжкову допомогу: казки, енциклопедії, історичну, художню література, переклади творів зарубіжних письменників надали спілчани Сарненської, Млинівської, Костопільської, Рокитнівської Рівненської РОП, та первинних профспілкових організацій працівників РДГУ, Березнівського лісотехнічного коледжу, Чудельської школи №1, за що особлива їм вдячність.

Книжковий подарунок невдовзі поповнить бібліотеки Донецької та Луганської областей.

 

Рівненська обласна організація Профспілки

 

 

Схожі публікації


Догори