У подарунок освітянам – культурна родзинка України

У подарунок освітянам – культурна родзинка УкраїниНаприкінці навчального року Горохівською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України (Волинська область), дбаючи про захист духовних інтересів, організувала екскурсію для освітян – учасників районного конкурсу «Шукаємо молоді педагогічні таланти» та обласного етапу конкурсу «Вчитель року» до древнього міста Львова.

Цього разу екскурсанти насолоджувалися незабутньою аурою славнозвісного  галицького міста. Вони побували на площі Ринок, напилися води з джерела на княжій горі, відвідали храм, де спочиває першодрукар Іван Федоров, помолилися у древніх церквах, посмакували кавою у славнозвісній кав'ярні «Вірвечка», познайомилися з найгарнішими архітектурними перлинами та історичними подіями, які з ними пов'язані.

Незабутні враження справили на молодих педагогів відвідини Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Педагоги з цікавістю споглядали велич його Дзеркального залу, геніальність архітектурної думки…

Гідом екскурсії була уродженка Горохівщини Ліліана Волошина, яка впродовж одного дня познайомила гостей із князівським, польським і австроугорським Львовом.

Додому поверталися по заході сонця, переповнені гордістю, що живемо на такій древній і красивій землі, бо, коли львів’яни вже ходили по бруківці, Париж ще потопав у багнюці. Думається, що Європа таки починається з нас – і ми були і залишаємося її невід’ємною частиною.

 

Горохівська районна організація Профспілки, Волинська область

У подарунок освітянам – культурна родзинка України У подарунок освітянам – культурна родзинка України

 

У подарунок освітянам – культурна родзинка України У подарунок освітянам – культурна родзинка України

 

 

Схожі публікації


Догори