Підсумкова нарада освітян Горохівщини

26 серпня, напередодні нового навчального року, у залі засідань Горохівської райдержадміністрації відбулася традиційна підсумкова нарада освітян району, яка проходила у формі розширеного засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА. На засідання колегії запрошувалися керівники освітніх та позашкільних установ району, голови профспілкових комітетів та завідувачі дитячих дошкільних закладів. На порядок денний виносилося питання „Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2015-2016 н.р. та завдання на 2016-2017 н.р.”.

У роботі колегії брали участь: Матвєєва Л.М., голова Горохівської РДА, та Щерблюк Т.В., голова районної ради.

Перед початком колегії  педагоги стоячи привітали оплесками вчителя української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1 м. Горохів Мудрак Людмилу Лук’янівну з високою державною нагородою - присвоєння звання «Заслужений учитель України».

Традиційно, на початку навчального року, на першому розширеному засіданні колегії освітяни урочисто прийняли  у свою сім’ю 15 молодих педагогів, вручивши їм трудові книжки та квіти.

З доповіддю виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА Білик В.І. В обговоренні доповіді брали участь: Колесник Л.В., директор ЗОШ І-ІІІ ст. с.Підбереззя; Коцюба Л.О., заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. с.Перемиль; Кулай В.С., вчитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів; Вілюк С.М., вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. с.Борочиче; Гань Т.П., вчитель іноземної мови НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів; Карп’як Є.В., голова РК Профспілки працівників освіти і науки, яка висловила стурбованість педагогів тим, що поруч із стандартами освіти не встановлено відповідні стандарти фінансування; оплату праці педагога не доведено до законодавчо визначеного рівня – середньої заробітної плати у промисловості; через демографічну ситуацію з’явилася проблема навантаження вчителя; не забезпечується законне право вчителів сільської місцевості на безкоштовне житло і комунальні послуги, проїзд до місць роботи, багато педагогів працюють із неповним тижневим навантаженням. А ще одна дуже важлива проблема - ліквідація навчальних закладів, яка веде до скорочення працівників освіти. На даний час в районі влаштовані всі педагоги, де закрили школу.

Євгенія Василівна побажала всім успіхів, творчої наснаги, терпіння, мужності і здоров’я, щоб  у мирній  Горохівщині 1-го вересня лунали мирні перші дзвоники.  


 
 

Горохівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки

Схожі публікації


Догори