Урочистий День студента

Традиційне свято з нагоди Міжнародного дня студента у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М.Коцюбинського розпочалося урочисто. Ректор університету Н.І. Лазаренко та голова профкому М.В. Баюрко вручили ректорську відзнаку «Кращий студент ВДПУ» 8 студентам, крім того були відзначені грамотами, подяками ВДПУ та преміями профкому ще 16 найкращих студентів.

Гаряче зустріли почесного гостя заходу – голову обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С.Г. Пугачова, який тепло привітав студентів зі святом, поділився своїми студентськими спогадами та вручив 15-м студентам – профспілковим активістам грамоти та премії від обласної організації Профспілки.

А далі на всіх чекав унікальний сюрприз, адже вперше концертна програма була побудована на виступах лише викладачів!

Студенти мали змогу пересвідчитись, що кандидати і доктори наук, професори і асистенти теж мають таланти і володіють неперевершеним почуттям гумору. Було помітно, що кожен учасник виходив на сцену хоч і з деяким хвилюванням, але і з великим задоволення, адже всі згадували свої найкращі та найвеселіші студентські роки.

Напередодні Міжнародного дня студента, а саме 10 листопада, до Всесвітнього дня молоді профком Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського провів четвертий студентський квест «За межами…». Метою заходу було єднання студентів різних факультетів в одну команду, виявлення надможливостей кожного учасника та створення позитивного настрою у сірий осінній холодний день. Учасники, організатори та спонсори заходу отримали шквал емоцій та неймовірних вражень. Цікаві завдання були спрямовані на пропаганду здорового способу життя, на розвиток логічного мислення та прояв фантазії.

Змагалися 7 команд із чудернацькими назвами «Коліжанки», «We are Fresh», «Покемони», «Ми зверху», «Чемпіони», «Пельмені», «Clever Owes», вони виконали 10 завдань, розміщених як на території університету, так і за межами. Студенти гарним настроєм заряджали мешканців міста, які спостерігали за цікавими подіями біля Будинку Офіцерів, місцевого РАЦСу та стадіону «Локомотив».

Спонсори заходу (фітнес-клуб «Арена», «Дитяча планета», кабінет краси і здоров’я «Фішка», спортивний магазин «Максимус», школа майбутнього «Хогвартс», жіночий клуб «FitCurvesVn» та компанія «MetLifeVn») забезпечили подарунки для учасників та переможців. Крім того, кожна команда отримала солодкий подарунок від профкому університету.

Квест пройшов весело, переможці визначені, але сюрпризи на тому не закінчились, адже в процесі було оголошено 2 конкурси: конкурс селфі та відеоролик «Скоромовка від перехожого». Переможців було визначено і нагороджено 17 листопада у Міжнародний день студента в мистецькому центрі університету.

 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори