У Полтавському національному педагогічному університеті відзначили День науки

У Полтавському національному педагогічному університеті відзначили День науки18 травня 2016 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка – у потужному науковому осередку – відбулися збори професорсько-викладацької корпорації та студентства з нагоди Дня Науки України, що відзначається в третю суботу травня.

Урочистості відкрив ректор університету, доктор філологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Микола Степаненко, який привітав короленківську наукову спільноту зі святом та вручив відзнаки Міністерства освіти і науки України, Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської ради вченим університету, які мають посутні успіхи в науковій роботі.

Про результати й перспективи наукової діяльності вишу йшлося у виступі проректора з наукової роботи, доктора педагогічних наук, професора Любові Кравченко. Діяльність Ради молодих учених презентувала голова ради, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Корносенко.

Про успіхи Студентського наукового товариства звітувала його голова Анастасія Арканова.

На завершення заходу кращі мистецькі колективу університету підготували з нагоди Дня науки України святкову концертну програму.

 

У Полтавському національному педагогічному університеті відзначили День науки У Полтавському національному педагогічному університеті відзначили День науки

 

У Полтавському національному педагогічному університеті відзначили День науки У Полтавському національному педагогічному університеті відзначили День науки

 

 

За матеріалами Полтавського національного педагогічного університеті імені В.Г. Короленка

Схожі публікації


Догори