Vivat Academia! Vivant professores!

Vivat Academia! Vivant professores!2 вересня новий навчальний рік розпочав Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

На університетській площі зібрався професорсько-викладацький склад вишу, студенти, батьки та громадськість міста.

Під величні звуки музики на площу вийшли колони спудеїв всіх навчально-наукових інститутів і кафедр університету. В одній колоні з викладачами, студентами старших курсів крокувало молоде поповнення – першокурсники, випускники шкіл не тільки Черкащини, а і Полтавської, Кіровоградської та інших областей України.

Ректор університету, професор, член-кореспондент Національної Академії педагогічних науки України Анатолій Кузьмінський привітав присутніх з початком навчального року – Днем Знань, коротко розповів про завдання, що стоять перед вищою школою на сучасному етапі.

Дівчата в українських костюмах на вишитих рушниках піднесли першокурсникам кожного інституту короваї.

Від імені Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради зі святом привітав усіх присутніх голова обласної ради Валерій Петрович Черняк.

З напутніми слова звернулися до студентів колишні випускники університету Наталія Михайловська – директор Черкаського Центру іноземних мов з міжнародними стандартами навчання та Сергій Корновенко – доктор історичних наук, професор, голова спеціалізованої вченої ради з історії, завідувач кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін ЧНУ ім. Б.Хмельницького.

У святі взяв участь голова Федерації профспілок Черкащини Петро Шевченко.

На щастя, на долю, у світлу дорогу благословив студентів та викладачів протоієрей отець Георгій, настоятель церкви Кирила і Мефодія.

Свої пісенні вітання подарували усім присутнім учасники вокальних аматорських колективів Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького «Віват» та «Жива музика».

Перший дзвоник, гостинно відкриваючи двері в країну Знань, покликав у серпанкову далечінь вересня студентів Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, студентів вищих навчальних закладів Черкащини та всієї України.

Тож нехай дорога знань, стане для вас, любі друзі, дорогою здійснення найсміливіших, найзаповітніших мрій і бажань! У добру путь!

Черкаський обком ПрофспілкиVivat Academia! Vivant professores!Vivat Academia! Vivant professores!

Vivat Academia! Vivant professores!Vivat Academia! Vivant professores!

Vivat Academia! Vivant professores!Vivat Academia! Vivant professores!

Vivat Academia! Vivant professores!Vivat Academia! Vivant professores!

Схожі публікації


Догори