Столичний виш розширює зв’язки з середніми школами

Столичний виш розширює зв’язки з середніми школами18 лютого 2013 року Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова підписав угоду про співробітництво з Міжнародною школою «Меридіан» в Києві.

Як зауважив ректор – Віктор Андрущенко – для Драгоманівського вишу це ще одна можливість практичного застосування студентами здобутих теоретичних знань і умінь.

«Ми маємо вже чимало угод про співпрацю з різними навчальними закладами столиці і не лише столиці. Директори шкіл з радістю запрошують наших студентів для проходження практики в їхніх школах і найчастіше, ці ж студенти залишаються там на постійному місці працевлаштування, – розповідає Віктор Петрович, – тому нам важливо мати якнайширші зв’язки з середніми школами, гімназіями, ліцеями, училищами. Драгоманівці навчаються досвіду в них, діляться власними знаннями, омолоджують освітянське поле України».

Міжнародна школа «Меридіан» – особливий приватний навчальний заклад столиці, адже викладання тут здійснюється за державною програмою, але двома мовами – українською та англійською.

Навчальний план передбачає вивчення предметів науково-природничого циклу, гуманітарних наук, інформаційних технологій, предметів художньо-естетичного циклу та фізичної культури.

Активно долучилися до обговорення можливих шляхів співробітництва також проректор НПУ з науково-методичної роботи гуманітарних інститутів Богдан Андрусишин, проректор з навчально-методичної роботи Роман Вернидуб, проректор з наукової роботи Григорій Волинка, голова Профкому співробітників Іван Горбачук та начальник відділу з роботи з іноземними студентами Дмитро Кільдеров.

Познайомитися з університетом до вищого навчального закладу завітали генеральний директор Міжнародної школи «Меридіан» Юміт Карагозлю, директор школи Олена Рог та заступник голови адміністративного комітету Ахмет Айдин.

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова


Столичний виш розширює зв’язки з середніми школами

Схожі публікації


Догори