Чернігівську обласну організацію Профспілки – визнано репрезентативною

14 грудня 2016 року відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 р. та інших нормативних актів комісією відділення Національної служби посередництва та примирення в Чернігівській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Зокрема, за результатами опрацювання поданих матеріалів, Комісія прийняла рішення визнати Чернігівську обласну організацію профспілки працівників освіти і науки України репрезентативною на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

На підставі поданих документів встановлено, що станом на 01 січня 2016 року до складу Обласної організації входять 947 первинних профспілкових організацій із загальною чисельністю 41400 осіб. Питома вага кількості членів профспілки серед працюючих в сфері освіти Чернігівської області складає 90%.

В урочистій атмосфері заступник начальника Відділення Марина Максименко вручила голові Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Тетяні Матвеєвій Рішення та Свідоцтво № 004-16/25-Т про відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні.

 

Віталій Копиш, Чернігів 

Схожі публікації


Догори