Київ у 2017-му році витратить на освіту 10 млрд

Столичний бюджет у 2017 році витратить на розвиток освітньої галузі понад 10 мільярдів гривень. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

За її словами, освіта Києва залишається пріоритетним напрямом розвитку столиці.

«Наша головна та найбільш бажана мета – виховати розумних, успішних, самореалізованих киян. Тому, як і минулого року, ми заклали на 2017 рік найбільшу статтю витрат у міському бюджеті саме на розвиток освітньої галузі», - зауважила Старостенко.

Вона повідомила, що істотна частка коштів буде направлена на збільшення місць у садочках і школах та зменшення наповнюваності в загальноосвітніх закладах за рахунок нового будівництва й відновлення груп у працюючих закладах.

Окрім того, у 2017 році зі спеціального фонду розвитку бюджету заплановано направити 186 мільйонів гривень на придбання для навчальних закладів меблів, а також музичного, спортивного, побутового обладнання. Ще майже 295 мільйонів гривень піде на капітальний ремонт установ і закладів освіти.

«У 2017 році міська влада продовжить системну боротьбу із «сірою зоною» сучасної освіти – так званими «добровільними» батьківськими внесками. Так, у бюджет на 2017 рік на господарчі потреби навчальних закладів місто заклало майже 460 мільйонів гривень», – зазначила заступник голови КМДА.

Також вона додала, що наступного року місто продовжить упроваджувати започатковані в 2016 році проекти, зокрема, відбудеться подальша закупівля електронних підручників для учнів 5-х класів і ремонти спортивних залів із закупівлею спортивного обладнання, на що в бюджеті столиці передбачено 80 мільйонів гривень.

Схожі публікації


Догори