Менеджери, які змінюють країну

За ініціативою Миколаївського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України та підтримки департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 15 грудня 2016 року в обласному Будинку художньої творчості відбувся фінал обласного освітнього фестивалю «Менеджери, які змінюють країну» для новопризначених керівників навчальних закладів Миколаївщини. 

Учасниками ІІ (фінального) етапу з 24 претендентів стали: 

· Н.Ю. Аржанова, директор Воронівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Вознесенськоїрайонної ради;

· І.С. Богуш, директор Березнегуватської ЗОШ І – ІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

· В.В. Заболотня, заступник директора з навчально-виховної роботи Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради;

· С.В. Криворученко, заступник директора з навчально-виховної роботиПервомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 9 Первомайської міської ради;

· Т.М. Ракоча, директор Юльянівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської районної ради.

Учасниці фіналу виконували два завдання: «керівник – менеджер», з презентацією школи майбутнього та «керівник – унікальна особистість», з презентацією світу власних уподобань із використанням засобів опрацювання та демонстрації мультимедіа, аудіо- та відеофайлів, анімаційних фільмів тощо.

Роботи виконавців оцінювало професійне журі обласного освітнього фестивалю, яке і визначило абсолютну переможницю. Нею стала В.В. Заболотня, заступник директора з навчально-виховної роботиЮжноукраїнської гімназії №1, якій від обласного комітету Профспілки працівниківосвіти і науки було вручено головний приз – грошову винагороду.

Приз глядацьких симпатій буловручено Т.М. Ракочі, директору УльянівськоїЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської районної ради.

Усі учасники Фестивалю були  нагороджені дипломами департаменту освіти  і науки облдержадміністрації, обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Миколаївська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори