Благодійний бал у Луцькому виші

Вечір 21 квітня 2017 року у Східноєвропейському національному університеті був вишуканим та запальним. Восьмий рік студенти, викладачі та всі охочі мали змогу відчути себе справжніми леді та джентльменами.

Луцький ВНЗ цього дня виглядав немов палац: ошатно прибраний, червона доріжка, фотозони. Гостей зустрічав духовий оркестр «Любарт» – ВДУКіМ ім. І.Ф. Станіславського, парад живих скульптур, мімів, костюмованих акторів, а у фоє діяв благодійний аукціон та благодійна галерея мистецтв.  Молодь задля духовного збагачення та доброї справи прийшла покружляти у бальних, запальних латино-американських танцях та насолодитися атмосферою вечора.

Організаторами дійства була Первинна профспілкова організація студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки разом із Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».

Під гаслом «Я хочу бачити життя» відбулася культурно-благодійна університетська імпреза. Всі кошти, вилучені з продажу квитків, було спрямовано в рамках XIІ-ї всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» для придбання обладнання в офтальмологічне відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Дійство було дійсно успішним, адже його  підтримали 14 інформаційних партнерів, а токож спонсорську допомогу  забезпечили волинські торгові марки.

Традиційно захід розпочали із танцю дебютантів конкурсу «Міс та Містер університету». Впродовж заходу публіку розважали танцювальні та вокальні номери талановитих Волинян та студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Жоден бал не обходиться без вишуканих майстер-класів Головного танцмейстера події Олександра Кашевського  для всіх гостей балу. Ведучі Роман Полтарак  і Анастасія Оболончик підтримували атмосферу бадьорості.

Координаторка фонду «Серце до серця» на Волині Наталія Савчук подякувала зі сцени всім за щире серце і допомогу в зборі коштів. Дівчина розповіла й про цьогорічну акцію «Серце до серце» на Волині:

«Загалом акція пройшла дуже ефективно, долучився не лише Луцьк, а й райони.. Щодо зібраних коштів ще сказати нічого не можемо, адже волонтери постійно довозять нові й нові суми та квитанції, тому звітності ще немає, але незабаром вона буде у вигляді прес-конференції. Бал же організовувати дуже цікаво, бо ця елегантність трапляється не часто. Хочеться, щоб студенти відвідували не лише дискотеки, тому ми створюємо таку вишукану культуру. Сьогоднішній бал, звісно, вдався».

Голова профкому студентів Вадим Курилюк зазначив, що в танці можна зробити хорошу справу і отримати енергію та силу. Побажав, щоб у присутніх залишилися спогади на все студентське життя. Особливу вдячність від Вадима отримали Інна Кириченко, Сергій Скулинець, Профком студентів та Олександр Кашевський.

А от з чудовими новинами зі сцени звертався Сергій Скулинець: «У нас у всіх є сердечка на піджаках. Всі добрі справи мають починатися з любові, тоді не буде війн та негараздів. Ми повинні завжди підтримувати благодійні ініціативи. Я представник благодійного фонду Ростислава Валіхновського, який теж долучився до нашої акції. Він сказав, що може безкоштовно прооперувати дитину в Києві. Щоправда, коли ж я звернувся до волинської лікарні і сказав, що ми можемо вже готувати до операції дитину і везти в Київ, то медики зазначили, що вони справляються своїми силами. Це приємно чути».

Захід закінчився вогняним фаєр-шоу. За попередніми даними за допомогою благодійної імпрези вдалося зібрати майже 10 тисяч гривень.

Волинський виш вкотре реанімував хороші традиції благодійних балів та довів, що хороші справи творити просто та життєво необхідно, особливо, коли йдеться про життя та благополуччя дітей.

Волинська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори