Профспілкові працівники навчаються

Минулого тижня відбулося навчання голів організаційних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Семінар розпочала Тетяна Матвеєва – голова обласної організації, яка зазначила, що враховуючи те, що зовсім скоро масово розпочнуться відпустки працівників закладів освіти і виникне з цього приводу багато запитань,  є необхідність детально обговорити державні гарантії щодо надання всіх видів відпусток.

З цього питання навчання проводила Тамара Назіна — завідуюча відділом соціально-економічного захисту Федерації профспілок Чернігівської області. Вона зупинилася на усіх видах відпусток, встановлених законодавством та колективними договорами. Акцентувала увагу голів організаційних ланок на Порядку надання щорічної основної відпустки педагогічним  та науково-педагогічним працівникам. Ознайомила учасників семінару з рекомендаціями щодо порядку надання працівникам з ненормованим робочим днем додаткової відпустки за особливий характер праці. Найбільше запитань у  учасників семінару  було по Порядку обчислення середньої заробітної плати у випадку надання працівникам щорічної відпустки, додаткових відпусток або виплати компенсації за невикористані відпустки в частині застосування п.10 постанови КМУ від 08.02.1995 року зі змінами і доповненнями щодо коригування середніх величин заробітної плати (тобто приведення у відповідність до сьогоднішнього дня).

Наталія Кисельова – головний бухгалтер обласної організації продовжила навчання і зупинилася на питаннях  контролю за виконанням профспілкового бюджету, правильності  ведення бухгалтерського обліку, достовірності звітності по коштах профспілкового бюджету. Учасники семінару детально обговорили  ст. 87 Статуту Профспілки щодо спрямування членських профспілкових внесків на статутну діяльність.

Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори