Студенти КНЕУ пройшли стажування в мережі польських бізнес-інкубаторів

Розвиток підприємницької екосистеми є одним із головних завдань економічної освіти сьогодення. Саме тому на основі ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» 6-го лютого 2017 року відкрився стартап-інкубатор YEP.

YEP – мережа академічних стартап-інкубаторів, діяльність якої спрямована на розвиток практичних навичок ведення бізнесу серед студентства. Навчальна програма надає базові знання щодо створення продукту та його просування, про що розповідають експерти з України, Польщі, Ізраїлю та інших країн партнерів. Організацією роботи в локальному інкубаторі займаються студенти КНЕУ, які створюють необхідні умови для проведення лекцій, воркшопів та інших освітніх заходів, працюють зі стартапами та координують роботу учасників інкубаційної програми YEP.

На початку серпня цього року, студенти, які працюють в інкубаторі, мали можливість пройти стажування в польській підприємницькій екосистемі AiP, що складається з Incubatory AiP, мережі акселераторів Business Link та інших організацій. Протягом 4-х днів активісти КНЕУ проходили навчальну програму та знайомилися з принципами побудови системи розвитку підприємництва Польщі. Окрім цього, вони побували в Варшавській політехніці, Центрі підприємництва Смольна та Центрі Креативного розвитку, що також активно підтримують студентів у відкритті власного бізнесу.

Отримані знання та навички студенти планують втілити в роботі інкубатору YEP, який незабаром відкриє другий набір на інкубаційну програму. Стати резидентом може кожен студент, який має ідею для стартапу або вже працює над реалізацією комерційного проекту.

За матеріалами КНЕУ ім. В. Гетьмана

Схожі публікації


Догори