Соціальний розвиток і соціальна справедливість – необхідні складові забезпечення миру

Соціальний розвиток і соціальна справедливість – необхідні складові забезпечення миру20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, запроваджений Указом Президента України від 4 листопада 2011 року № 1021 з ініціативи ФПУ. Цю дату обрано не випадково, адже саме в цей день за підтримки Організації Об’єднаних Націй, починаючи з 2009 року, відзначається Всесвітній день соціальної справедливості.

Федерація профспілок України оприлюднила заяву з нагоди проведення цього дня. У документі наголошує, що соціальна справедливість є загальновизнаною цінністю сучасного суспільства, що закріплена в документах світової спільноти, та є запорукою стабільності і благополуччя для широких верств.

Соціальний розвиток і соціальна справедливість необхідні для забезпечення та підтримання миру і безпеки всередині країн, а також у відносинах між ними, і не можуть бути досягнуті в умовах відсутності поваги до всіх прав людини та основних свобод.

Відзначення у 2015 році в Україні Дня соціальної справедливості збігається з річницею доленосних подій Революції гідності, коли громадяни виявили патріотизм, мужність та героїзм у боротьбі за кращу долю рідної країни та українського народу, виступили проти свавілля попередньої влади і продемонстрували всьому світу бажання жити у вільній, демократичній державі, що сповідує європейські цінності, забезпечує дотримання прав і свобод людини.

Усвідомлюючи складність завдань, що стоять перед країною в цей непростий час, профспілки переконані, що за умови постійної взаємодії і співпраці влади, бізнесу, громадянського суспільства поставлені цілі щодо досягнення в Україні соціальної справедливості є цілком реальними.

ФПУ закликає всі громадські організації та бізнес долучитися до вирішення проблем, існуючих у соціально-економічній і трудовій сферах, для побудови в Україні суспільства соціальної справедливості.

Завантажити заяву zayava_fpu.doc [38.5 Kb][105] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори